top of page

Hakkımızda

TeQeN Group
 

TeQeN Holding GmbH danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra telekomünikasyon, tüketici elektroniği, IT ve yenilenebilir enerji sektörlerinde öncü markaları ve teknolojileri dünya ile eşzamanlı, etkin, uygun fiyatlı, güvenilir ve yaygın biçimde tüketicilerle buluşturma hedefiyle yola çıkmıştır. 

 

Dünya genelinde hayata geçirdiği stratejik iş ortaklıkları ve müşterileri TeQeN'i sektöründeki "oyun değiştiren" şirketlerden birisi yapmaktadır. Sahip olduğu değerleri tecrübesiyle birleştiren şirketimiz, Almanya ve Türkiye’nin yanı sıra Avrupa'da faaliyetlerini genişletme çalışmalarına hız vermiştir.

Yönetim ve Danışma Kurulu
Hakan TATLI, Danışman

hakan.tatli@teqen.com | Linkedin

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olarak tamamlayan Serhat Tatlı, yine Marmara Üniversitesi ‘nden iktisat ve işletme dallarında yüksek lisans derecelerine sahiptir. Değişim Yönetimi ve Liderlik alanında doktora derecesini 2012 sonunda tamamlayan Serhat Tatlı, 2000 yılında katıldığı Tekofaks Şirketler Grubu’nda 10 yılı aşan süreyle Genel Müdür, İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelikleri de dahil olmak üzere çeşitli kademelerde üst düzey yönetici olarak çalışmıştır.

Lisans Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi, Elektronik ve Haberleşme Bölümü’nde tamamlayan Hakan Tatlı, yine aynı bölümde Münih Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisansını, ve Oxford Üniversitesi’nde yönetim alanında eğitimlerini tamamlamıştır. 1989 yılından itibaren Çok uluslu firmalarda, Almanya ve İngiltere’de üst düzey yönetici olarak çalışmış, sayısız dev bütçeli projelere liderlik etmiştir.

Team
Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin!

Bize telefon, email ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz..

bottom of page