top of page

Stratejik İş Ortaklarımız

Personali Inc.

Personali, davranış ekonomisi ve tüketici psikolojisi gibi kavramları yeni nesil makine öğrenimi teknolojisi ile bir araya getirip elektronik ticaret sitenizdeki satışa dönüşüm oranlarını%30, kişi başına gelirinizi %40 ve tekrar satınalma oranlarınızı %65’in üzerinde artıran Dünya’nın lider teşvik kişiselleştirme platformudur. Daha fazla bilgi için..

VatBOX

VatBOX, Dünya’nın ilk tam otomasyon ve bulut teknolojisi ile çalışan yerli ve yabancı KDV iadesi yönetim çözümüdür. VatBOX ile şirketiniz adına sadece KDV iadenizi maksimize etmiş olmaz ayrıca detaylı görünürlük, kontrol ve raporlama şansına da sahip olursunuz.

Daha fazla bilgi için..

NG Tech

NGTech, bilişim teknolojilerinde çözüm odaklı yaklaşımı ile sürekli kendini yenilemeyi ve müşterilerine her zaman en güncel teknolojileri sunmayı ilke edinmiştir.

Daha fazla bilgi için..

ET Solutions AG

ET solutions, 300MW’ı aşan kurulu kapasitesi ile Dünya’nın sayılı PV(Fotovoltaik) enerji santralleri tedarikçilerinden bir tanesidir.

Daha fazla bilgi için..

Rückert-Naturgas

Rueckert-naturgas, Avrupa’nın lider biogaz enerji santralleri tedarikçilerinden bir tanesidir.

Daha fazla bilgi için..

Mce

Mce, akıllı telefonlar dünyasında veri transferi, cihaz kurulumu, uzaktan servis kontrolü ve bakımı, uygulama yüklemeleri ve yönetimi konularında dünya’nın lider teknolojilerinden bir tanesidir.

Daha fazla bilgi için..

Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin!

Bize telefon, email ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz..

bottom of page