top of page

Hizmetler

Teşvik kişiselleştirme

Elektronik ticaret sitenizin trafiğini, satışa dönüşüm oranını ve gelirlerini artırmak mı istiyorsunuz? Dünya'nın konusundaki lider firması Personali olarak sizlere eşsiz bir fırsat sunuyoruz.

Daha fazla bilgi için..

Doğru çözümler

Sizin ve şirketiniz için en uygun teknoloji ve enerji çözümlerini sunuyoruz. Her proje farklıdır ve farklı ele alınmalıdır.

Daha fazla bilgi için..

En son teknoloji

Dünya çok büyük bir hızla değişiyor. Takip etmesi neredeyse imkansız gibi görünen en yeni teknolojiyi sizin adınıza takip ediyor, filtreliyor ve Türk şirketleri ve yatırımcıları ile buluşturuyoruz.

Daha fazla bilgi için..

Çevreci yenilenebilir enerji

Planlama sürecinden projelendirme sürecine, finansman sürecinden operasyon sürecine kadar sizlere anahtar teslimi son teknoloji yenilenebilir enerji santralleri kuruyoruz.

Daha fazla bilgi için..

Detaylı analiz ve danışmanlık

Son derece büyük projelerde çoğu zaman gözden kaçan küçük rakamları sizin adınıza en ince detayına kadar takip ediyor ve böylelikle büyük tasarruf ve gelir kalemlerine dönüşmelerini sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi için..

Son nesil KDV iadesi

Uluslararası ve yerel KDV iadesi kaybınıza son veriyoruz. KDV iadelerinizi Dünya'nın dört bir tarafında son kuruşuna kadar takip ediyor size son nesil bulut teknolojisi ile tüm gider kalemlerinizi takip edebildiğiniz bir dijital platform oluşturuyoruz.

Daha fazla bilgi için..

Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin!

Bize telefon, email ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz..

bottom of page